ZOZ NSZZ Ciepłowników w Polsce działająca przy MPEC Rzeszów, wraz z Andrzejem Brudzem chce serdecznie podziękować za zbiórkę pieniędzy na rzecz naszego kolegi  związkowca Andrzeja, którego trudna sytuacja zdrowotna wymaga sporych nakładów finansowych, a pomoc która została udzielona przez ZOZ jest nieoceniona i pokazuje jak silne i solidarne są i powinny być ZZ. Ciepłownicy już któryś raz pokazują, że są organizacją, która w potrzebie nie pozostaje bierna, tylko pomaga ludziom i innym organizacjom, czy to przez zbiórkę funduszy, czy to przez udział w manifestacji. Pomoc, która nie jest widoczna, mam na myśli pomoc personalną, czy to w formie porady od kolegi związkowca, czy o sposobie rozwiązania danego problemu - to też duży wkład w działalność związkową. Wszystkie te działania powodują, iż ZZ rosną w siłę i dają poczucie gwarancji, że zarówno ZOZ oraz sami członkowie w potrzebie nie zostaną sami. 
Szczególne podziękowania dla:
ZOZ Biała Podlaska, 
ZOZ Dębica, 
ZOZ Golub Dobrzyń, 
ZOZ Katowice, 
ZOZ Ostrowiec Świętokrzyski, 
ZOZ Skierniewice, 
ZOZ Tomaszów Mazowiecki, 
ZOZ Końskie,
ZOZ Bydgoszcz
oraz serdeczne podziękowania dla przewodniczącego Sławomira Kapały

Serdecznie pozdrawiam
Przewodniczący ZOZ Rzeszów 
Paweł Babka

Zakładowa Organizacja Związkowa NSZZ Ciepłowników w Polsce przy KPEC Bydgoszcz organizuje wycieczkę.

Zarząd Krajowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Ciepłowników w Polsce udziela wsparcia protestującym pielęgniarką, walczących o poprawę swoich warunków pracy, a także o poszanowanie praw związkowych i pracowniczych.  

W dniu 18 stycznia 2020 r. w Rzeszowie dobędzie się ogólnozwiązkowa MANIFESTACJA wspierająca Nasze Koleżanki ze Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie jak i w obronie Kol. Ewy Rygiel Przewodniczącej ZOZ OZZPiP ze Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu, która została zwolniona dyscyplinarnie. Początek manifestacji ul. Lwowska 60, Rzeszów godz. 11.00 zakończenie ul. Cieplińskiego 4, Rzeszów godz. 16.00.

Zarząd Krajowy NSZZ Ciepłowników w Polsce prosi swoich członków głównie z województwa Podkarpackiego o wzięcie udziału w w/w manifestacji.

Przewodniczący Zarządu Krajowego
Sławomir Kapała

Go to top