Na Noteci w Antoniewie odbyły się spławikowe zawody o Puchar Przewodniczącego Zakładowej Organizacji Związkowej NSZZ Ciepłowników w Polsce przy KPEC Bydgoszcz – Romana Harczenko.

Na starcie stanęło jak zawsze wielu naszych kolegów. Wszyscy zostali sklasyfikowani w jednej kategorii po 4-godzinnych zmaganiach. Z zawodów wykluczono łowienie uklejek. Ryby dopisały zarówno tak jak i pogoda. Każdy złowił rybę, niestety nie udało się złowić tych największych, które po kilku minutach holowania wypinały się.

Po zawodach i zważeniu złowionych ryb uczestnicy zaproszeni zostali na poczęstunek.

Po posiłku przystąpiono do ogłoszenia wyników. Na początku Przewodniczący ZOZ Kol. Roman Harczenko podziękował wszystkim uczestnikom za tak liczny udział i sportowa realizacją, sędziemu głównemu za pracę, a członkom Koła Wędkarskiego nr 57 w Bydgoszczy za przygotowanie całej imprezy.

Pierwszych trzech zawodników otrzymało Puchary Przewodniczącego NSZZ Ciepłowników w Polsce przy KPEC Bydgoszcz, który sam osobiście wręczał. Kolejnych 12 zawodników dodatkowo otrzymała talonu do sklepu wędkarskiego ufundowane przez Koło nr 57.

Trzech zawodników, którzy złowili największą rybę otrzymało pamiątkowe statuetki ufundowane przez Kol. Sławomira Żebrowskiego.

Klasyfikacja :

1 miejsce zajął kol. Mirosław Szczerbicki z wynikiem ponad 5600 punktów

2 miejsce zajął kol. Marian Górski z wynikiem ponad 4900 punktów

3 miejsce zajął kol. Irek Górski z wynikiem ponad 4800 punktów

Na koniec przewodniczący podziękował wszystkim uczestnikom za miła atmosferę, dużą frekwencję i zaprosił na zawody za rok.

 

Przewodniczący
ZOZ NSZZ Ciepłowników Polsce
przy KPEC Bydgoszcz

Roman Harczenko

Bydgoszcz, 09.2019 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

Go to top