Na przystani żeglarskiej WIND w Romanowie odbył się festyn dla pracowników i ich rodzin Komunalnego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Bydgoszczy.

Pierwszy raz po ponad dwudziestoletniej historii festyn odbył się we wrześniu. Niestety pogoda nas nie rozpieściła. Cały czas padał deszcz. Jednak trzeba powiedzieć, że prawie wszyscy, którzy zgłosili chęć przyjechali do Romanowa się stawili.

Wszystkich uczestników przywitał i uroczystego otwarcia dokonał Prezes Zarządu KPEC Spółka z o.o. w Bydgoszczy Pan Andrzej Baranowski, któremu towarzyszyli: Prokurent KPEC Pan Andrzej Borowski, przewodniczący Zakładowych Organizacji Związkowych Roman Harczenko(NSZZ Ciepłowników w Polsce) i Wiesław Piotrowski(NSZZ Solidarność) oraz szef firmy Organizacja Imprez Firmowych TWÓJ EVENT Pan Krzysztof Rutkowski, która obsługiwała całą imprezę.

Mimo niesprzyjającej pogody wszyscy dobrze się bawili przy prowadzeniu przez DJ Macieja oraz dziewcząt animatorek. Rodzice z dziećmi uczestniczyli we wszystkich przygotowanych zabawach. Szczególnie dzieciom nie przeszkadzał deszcz, szkoda tylko, że nie mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji. Chociaż byli chętni do poskakania na bungie.

Dorośli najbardziej otoczyli krupierów, którzy prowadzi trzy rodzaje gier.

Jednak z powodu pogody, która się nie zmieniała uczestnicy postanowili skrócić festyn i zakończyć go szybciej. Wszyscy byli zgodni.

Na koniec chociaż pogoda nie była sprzyjająca uczestnicy mile spędzili czas na Jeziorem Koronowskim.

  

Przewodniczący
ZOZ NSZZ Ciepłowników w Polsce
przy KPEC Bydgoszcz

Roman Harczenko

  Bydgoszcz, 09.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Go to top